Connect with us

Ulusal Savunma

YouTube, Bülent Serttaş‘ın görüntüsünü ‘erotik şikayetler’ sebebiyle kaldırdı

Bülent Serttaş’ın yaklaşık bir ay evvel çıkardığı ‘Akdeniz’ modülünün klibi YouTube’un sansürüne takıldı. Platform, klipte ‘erotik içerikler …

Bülent Serttaş’ın yaklaşık bir ay evvel çıkardığı ‘Akdeniz’ modülünün klibi YouTube’un sansürüne takıldı. Platform, klipte ‘erotik içerikler’ olduğu savıyla gelen şikayetler yüzünden 380 binden fazla izlenen görüntüyü yayından kaldırdı.

Milliyet’in haberine nazaran, Üç çocuk babası, 56 yaşındaki Serttaş, müracaat sonrasında ‘erotik içerik’ olmadığı tespit edilen Akdeniz kesiminin klibini yine yükletti.

‘Bunu yapan vatan hainidir’

Hususla ilgili açıklama yapan müzikçi, “Bunu yapan vatan hainidir. Ülkemin tanıtımı için birçok şey gerçekleştirdim ve devam ediyorum. Şikayet edenlerin daldan birilerinin olduğunu düşünüyorum” dedi.

Öte yandan Bülent Serttaş, ‘İbo Show’da oryantal Didem Kınalı dans ederken başını çevirmesi ve gözünü kapatması dikkat çekmişti. Müzikçi için “Didem’e bakmadın fakat klibinde üstsüz bayan var”, “Didem oynarken bakmadın, üstsüz bayanlarla klip çekmişsin”, “Didem’e bakmadın lakin klipte kızları soydun” halinde yorumlar yapılmıştı.

Tıkla ve Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir