Connect with us

Ulusal Savunma

PSV Eindhoven teknik yöneticisi Schmidt: Hoş ve keyifliydi, İstanbul’u çok beğendim

Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Schmidt, “Galibiyetten ötürü memnunuz. Galatasaray birinci 20 dakika boyunca güzel baskı ve …

Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Schmidt, “Galibiyetten ötürü memnunuz. Galatasaray birinci 20 dakika boyunca güzel baskı ve uygun defans yaptı. Kendimizi ortaya koyduk. Başarılı oynadık. Birinci golden sonra inancımız arttı. Hak ettiğimizi düşünüyorum. Zordu lakin başardık.” sözlerini kullandı.

Bu çeşidin kolay geçmediğini kaydeden Alman teknik adam, “Bu eleme sıkıntı geçti fakat yeterli iş çıkardık iki maçta da. Kendimize inancımız arttı. Önümüzdeki elemeler için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

İki maçta 7 gol kaydeden PSV Eindhoven’ın performansını kıymetlendiren Schmidt, “Başlamadan evvel kaç gol atacağımızı bilmiyoruz. Geçen dönem çok gol kaybı yaşadık. Bu sene uygun başladık. Muslera âlâ bir kaleci lakin birinci maçta tam gününde değildi. Bunu önümüzdeki maçlarda da devam edebilirsek bizim için güzel olacak.” formunda konuştu.

Maçtan evvel İstanbul Boğazı’nı gezen Schmidt, “İki günlük vaktimiz vardı, tekne tipi yapmaya karar verdik. Hoş ve keyifliydi. İstanbul’u çok beğendim.” değerlendirmesinde bulundu.

Tıkla ve Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir