Connect with us

Ulusal Savunma

Pegasus’tan ‘yangın bölgeleri’ açıklaması

Pegasus Hava Yolları, Türkiye’deki çeşitli bölgelerde çıkan orman yangınları sebebiyle yangından etkilenen vilayetlerden seyahat eden yolcularına …

Pegasus Hava Yolları, Türkiye’deki çeşitli bölgelerde çıkan orman yangınları sebebiyle yangından etkilenen vilayetlerden seyahat eden yolcularına yönelik açıklama yaptı.

Mevzuya ait şirketten yapılan yazılı açıklamada, şu tabirlere yer verildi:

“Değerli konuklarımız, Türkiye’nin çeşitli vilayetlerinde gerçekleşen yangınların derin ıstırabını yaşıyoruz. Yangından etkilenen vilayetlerden kalkışlı, varışlı ve aktarmalı tüm tarifeli seferlerimizde seyahat edecek konuklarımız için aşağıdaki kurallar doğrultusunda cezasız iade, fiyatsız değişiklik ve açık bilet hakkı tanınacaktır. Bilet değişiklik ve iptal süreçleriniz için davet merkezimizi arayabilirsiniz.”

Açıklamanın devamında, şu bilgiler paylaşıldı:

“Mevcut biletin seyahat tarihi: 29 Temmuz 2021- 8 Ağustos 2021 tarihleri ortasında olmalıdır. Mevcut biletin satın alınma tarihi 29 Temmuz 2021 öncesinde düzenlenmiş olmalıdır. Uçuşa 2 saat kalana kadar açık bilete cezasız değişiklik yapılacaktır. Tarih değişikliği taleplerinde, yeni rezervasyonun 15 Ağustos 2021 (dahil) tarihine kadar yapılacak seferlerde olması kuralı ile değişiklik cezası ve fiyat farkı tahsil edilmeksizin değişiklik süreci yapılacaktır. İade şartları; uçuşa 2 saat kalana kadar cezasız iade yapılacaktır ve no show durumunda kurallar dahilinde süreç yapılır.”

Tıkla ve Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir