Connect with us

Ulusal Savunma

Akşener: Sayın Cumhurbaşkanı’nın Bitlis’te canı yanan esnafların sesini, kulaklarının içinde duyacağına kelam veriyorum

YETERLİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bitlis’te devam eden ‘Dere Üstü Islah Projesi’ kapsamında iş yerleri yıkılacak esnafı ziyaret etti …

YETERLİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bitlis’te devam eden ‘Dere Üstü Islah Projesi‘ kapsamında iş yerleri yıkılacak esnafı ziyaret etti.

Bu olayın çok sıkı takipçisi olacağını belirten Akşener, “Benim size kelamım şudur; bu olayın çok sıkı takipçisi olacağım. O denli gürültü çıkaracağım ki duymayan kalmayacak” dedi.

Bir buçuk yılı aşkındır vilayet ve ilçelerdeki esnafı dolaştığını belirten Akşener, “Bana hiç kimse neden esnafı geziyorsun diye sormadı. Ölçümüz daima şu olmuştur; başladığım günden itibaren esnaf bu ülkenin bel kemiğidir. En büyük istihdamı esnaf yaratır. İşte bugün buraya yeniden esnaf için geldim. Lakin esnafa nasılsınız diye sormak için değil, dükkanları yıkılan esnafa yapılan haksızlıkları kamuoyuna duyurmak için geldim” dedi.

‘Bu olayın sıkı takipçisi olacağım’

Bitlis’e çok fazla gelip-giden bir siyasetçi olduğunu belirten Akşener şöyle konuştu:

  • “Ben Bitlis’e çok fazla gelip- giden bir siyasetçiyim. Birinci kere bugün duydum. İnşaatlar yapılıyor, belediye çürük raporu veriyor, beşerler içine girmeden yıkılıyor. Yani üç harfliler devreye giriyor. Birileri ceplerini dolduruyor. Dükkan sahiplerinin inancı şu; Sayın Cumhurbaşkanının ve ilgili bakanların bu işten haberi olmadığına dair. İşte ben buradayım. Şu andan itibaren Türkiye’de 7’den 70’e herkes bu olayı duyacak. Sayın Erdoğan da bakanları da herkes duyacak. Artık Sayın Cumhurbaşkanı’nın Bitlis’te canı yanan esnafların sesini kulaklarının içinde duyacağına şahsen kelam veriyorum. Sayın Cumhurbaşkanı’nın burada kurulmuş olan harami nizama ne yapıp ne yapmayacağını daima birlikte göreceğiz. Benim size kelamım şudur; bu olayın çok sıkı takipçisi olacağım. O denli gürültü çıkaracağım ki duymayan kalmayacak.”
Tıkla ve Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir